Ga naar de inhoud van deze pagina Ga naar het zoeken Ga naar het menu
Vorige pagina

AB-themabijeenkomsten (openbaar)

woensdag 25 juni 2025

14:45 - 16:15
Locatie

Almelo - Vechtzaal

Voorzitter
S.M.M. Kuks
Toelichting

AB-themabijeenkomst grondwateronttrekkingen- en drainagebeleid


Op 24 april 2024 is het Integraal Beleidskader Grondwater vastgesteld. Dit vormt het uitgangspunt voor het nog vast te stellen grondwateronttrekkingen- en drainagebeleid. In een AB-themabijeenkomst op 11 september 2024 en tijdens de opgavegerichte commissie van 26 maart 2025 heeft hierover een eerste gesprek plaatsgevonden.

Agenda documenten

Agendapunten

  1. 1

    In de plenaire presentatie worden de AB-leden geïnformeerd over de voortgang, de redeneerlijn en de gekozen methode om te komen tot voorgestelde beleidsregels.

  2. 2

    Tijd en ruimte om het interactieve deel van de themabijeenkomst uit te leggen en de AB-leden te verdelen in twee groepen over de gesprekstafels.

  3. 3

    Tijdens de themabijeenkomst zijn er twee gesprekstafels: 1) Gesprekstafel Drainage en 2) Gesprekstafel Grondwateronttrekkingen. Tijdens deze gesprekstafels worden de voorgestelde beleidsregels doorgenomen met de AB-leden via een Infographic. Daarnaast is er ruimte om vragen te stellen, in gesprek te gaan of input te leveren. Na een half uur wisselen de groepen van gesprekstafel.

  4. 4

    Tijdens de themabijeenkomst zijn er twee gesprekstafels: 1) Gesprekstafel Drainage en 2) Gesprekstafel Grondwateronttrekkingen. Tijdens deze gesprekstafels worden de voorgestelde beleidsregels doorgenomen met de AB-leden via een Infographic. Daarnaast is er ruimte om vragen te stellen, in gesprek te gaan of input te leveren.

  5. 5
    16.15 uur: afsluiting themabijeenkomst en ruimte voor vragen